Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis Buffy/SMG

12. 8. 2007
Obrazek

Buffy Anne Summers


Buffy přišla do školy v Sunnydale, protože z bývalé byla vyhozena.(podpálila tělocvičnu) Začala zde se svými přáteli Willow, Alexem, později Ozem, sestrou Dawn, Anyou, Tarou bojovat proti démonům, upírům a silám temnoty. Svůj první vážný vztah prožila s Angelem(upírem s duší), jenomže jak náš milovaný Angel se s Buffy vyspal a dosáhl tím štěstí, byl na světě "Dávejte si všichni pozor, jsem upír bez duše, který je nejhorším pro celou Evropu(a Pro mně největší tupec:-P)" Angelus. ten Buffy trápil, pak ho Buffy zabila(Becoming II.poslala ho do pekelné dimenze, kde ho mučili-z mého pohledu dobře ti tak!) Jenomže náš milý "Anděl" se vrátil s duší(jak víte Willow mu ji vrátila, ještě, než ho Buffy zabila) a chodíl dál s Buffy.
Na konci 3. série ji Angel opustil (díky té její pitomé matce-nemám ji ráda) a odjel do L.A. a nechal chudinku Buffy samotnou. Ze smutku Buffy měla "halucinace", ale nakonec se z toho dostala(no nedostala, pokud by si pamatovala, že Angel byl jeden den člověkem, což nevěděla, protože věštci vrátili čas a udělali to tak, že si Buffy nic nepamatovala. (No podle mně to není dobré. Měla právo to vědět.)Pak chodila s Rilayim, ale on jinakonec opustil(díky Bohu), protože věděl, že ho Buffy nikdy milovat nebudetak moc, jako Angela. Jenomže po Rilaylimu odchodu krozí apokalypsa, ale to přeskakuju. v 1. díle 5. série se tam oběvila Dawn(po boji s Draculou). Všichni měli vtištěno, že už tam s nima žila dávno. Dawn je mystický klíč, který otevírá "dveře" do různých dimenzí.
Pak ji začne hledat Glory(polobohyně zla-asi) a když se dozví, kdo to je, tak se Buffy obětuje, protože první přemožitelka řekla, že smrt je její vysvobození. Po 3 měsícech trápení Willow oživí Buffy a začne boj, kde si Buffy má zase zvykat na tento svět.
Buffy začne chodit se Spikem(odstartuje to už v polorospadlém domě, kde se s ním vyspí)
Na konci 7. série se se Spike obětuje, aby zachránil svět a tím Buffy dokázal, že ji miluje a seriál končí(njn, škoda, ale Angel pokračuje poslední 5. sérii:-), která pitomě končí bojem)

Zdroj: Má vlastní hlava

Fotky:

1. série

Obrazek

2. série

Obrazek

3. série

Obrazek

4. série

Obrazek

5. série

Obrazek


6. série

Obrazek

7. série

Obrazek

Buffy&Angel

Obrazek


Buffy&Spike

Obrazek


ObrazekSarah Michelle Gellar

Narozena: 14.dubna1977(USA)
Znamení: Beran
Barva vlasů: Tmavě hnědá

Oblíbená barva:červená
Jídlo:Sushi, těstoviny
Herec: Tom Cruise
Herečka: Nicole Kidman
Mazlíčci: maltézský terriér Thor
Záliby: procházky se psy, hraní deskových her, čtení
Sport: bruslení, potápění
Tetování: čínský simbol(záda), srdce a dýka (kotník), starověkký čínský nápis znamenající štěstí (levá kyčle), Dvě vážky (nad zadečkem)

10x zajímavosti:

1.) Tři roky závodně bruslila
2.) Původně měla hrát v seriálu Buffy, přemožitelka upírů Cordélii, ale všechno naštěstí dopadlo jinak. Sarah získala v roce 1996 hlavní roli, díky které se proslavila po celém světě.
3.) kvůli seriálu se naučila tae kwon doo a kikcbox a také si obarvila vlasy na blond
4.)je jedináček a považuje se za workoholika.
5.) Hereckou kariéru začala už ve čtyřech letech, kdy ji objevil producent v místní restauraci. O tři týdny později byla obsazena do svého prvního filmu An Invasion of Privacy.
6.) natočila přes 100 reklam
7.) V hororu Tajemství loňského léta si zahrála se svou kamarádkou jennifer Love Hewitt.
8.)Před několika lety podepsala smlouvu s Maybelline a stala se hvězdou první velikosti po celém světě.
9.) Ráda se účastní charitativních akc. Nedávno to byla aukce na boj s hemofilií (porucha krevní srážlivosti) Do ní věnovala dvoje džíny, ve kterých byla na předávání různých cen, které byly nakonec vydraženy za 86 000 korun!
10) Je manželkou Freddieho Prinze Jr., se kterým si zahrála ve filmu Scoobie doo1 a 2.
Svého freddieho Prinze Jr. si vzala v září roku 2002 na pláži v Mexiku.

A ještě menší novinka na konec pocházející ze šťastné 13( Sarah už má dost hororových scén a tak sní si zahrát v nějaké romantické pohádce

Filmografie:

Vřískot (1997)
Tajemství loňského léta (1997)
Velmi nebezpečné známosti (1999)
Neodolatelná (1999)
Scooby doo (2002)
Scooby doo2 (2004)
Nenávist (2004)

Zdroj: Bravo girl

Obrazek

Sarah&Freddie

Obrazek

Sarah na různých akcích

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekSarah

Obrazek

Obrazek 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MILUJUTĚ buffy a všechny

(KATEŘINA TIRPÁKOVÁ, 6. 2. 2012 17:25)

AHOJKY BUFFY ŠKODFA ŽE NEMLUVÍŠ ČESKY PAK BY JSME JSI ROZUMĚLI PROTOŽE JÁ MÁM STEJNÝ ZÁLIBY A BARVU NAPIŠ MI NA LIDÉ ÍMEJL VELÝMA PÍSMENAMA JU MADONA-10@.SEZNAM.CZAHOJYK MÁM TĚ RÁDA STAŠNĚ MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC CO NEJVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍC JUJKY JSI HEZKÁ HOLKA AHOJYK A MÁM TĚ RÁDA NOSÍM TĚ V SRDÍČKU KÁTA..............................TEDA VÁS VŠECHNY

MILUJUTĚ buffy a všechny

(KATEŘINA TIRPÁKOVÁ, 6. 2. 2012 17:22)

JUJKX NEVĚDĚLA JSEM ŽE JE TAK HEZKÁ

Love

(Sarah Michell Gellar (Buffy), 8. 9. 2011 12:53)

Hi, these are beautiful photos and nice blog too.

kirtap

(patrik zigmund, 29. 7. 2011 11:04)

buffy je heska holka jemoc mila

nemel spyke zemrit

(eva vlkova, 29. 9. 2010 18:35)

spike byl ten nej a miluji ho a chtela bych aby se s buffy k sobe vratily moc jim to slusi a mohly by pokracovat v serialu znovu jakoz je nebo bude 8 serie

angel

(valerie kudryova, 15. 3. 2010 12:17)

ahoj jak se maš ja te mam strašne rada